Щоб досягнути цілі - треба іти
Оноре де Бальзак
Про компанію

Фірма «Бриз–Північ» на ринку промислового холоду з 2000 року.  Основний вид діяльності — здавання приміщень в оренду для зберігання продукціїї в особливих температурних умовах (промисловий холод), спектр логістичних послуг. До сфери промислового холоду відносять системи холодозабезпечення і підтримка необхідної температури для вирішения наступних завдань:

  • для заморозки і зберігання при низьких температурах продуктів харчування на складах зберігання, в магазинах, ресторанах тощо;
  • холодильне устаткування для супроводу різноманітних процесів виробництва.

За довгі роки роботи в цьому сегменті ми набули багатий досвід, завдяки якому влагоджуються практично будь–які завдання для наших клієнтів у даній сфері. Накопичені знання дають можливість оптимізувати процеси забезпечення найкращого співвідношення «ціна–якість».

Від початку створення компанії ми використовуємо найновіше холодильне обладнання провідних європейських виробників із високим ступенем захисту й автоматичним контролем його роботи.

Основа компанії — високий професіоналізм співробітників, який дозволяє вирішити комерційні завдання на будь–якому рівні.

Види продукції, котрі можливо зберігати:

  • морозиво;
  • напівфабрикати;
  • морепродукти;
  • м'ясна і куряча продукція;
  • овочі, фрукти;
  • масло, інші молочні продукти;
  • та інші види продукції, які потребують зберігання при температурі від +5°С до -30°С.

Поряд із низькими і прозорими цінами на послуги промислового холоду у нас існує гнучка система знижок та індивідуальний підхід до клієнта. Ціна визначається в залежності від площі приміщень, які орендуються, терміну оренди, місцезнаходження приміщень і в залежності від роду та асортименту товару. Розрахунок за послуги здійснюється на основі даних бухгалтерського обліку. Облік ведеться по вазі, кількості місць або в інших зручних вам вимірах.

У нашому холодокомплексі є в наявності склади різних площ, що дозволяє нам знайти індивідуальний підхід до потреб клієнта. Існує можливість використання складської техніки, також — можливість встановлення стелажів різноманітної конфігурації (під замовлення). Наявна цілодобова кваліфікована охорона всього комплексу.

 
 
Центральний офіс
м. Рівне
тел: (0362) 61–99–55
ел. пошта: deniman@holod.rv.ua


Філіали
м. Сарни
тел: (03655) 2-10-89
ел. пошта: deniman@holod.rv.ua

м. Новоград–Волинський
тел: (04141) 3–69–63
ел. пошта: leon@holod.rv.ua

 
Контакт-центр
(0362) 61–99–55

Написати нам